امکان استفاده از کارت اعتباری کوین‌ بیس در ۶ کشور اروپا فراهم شد

صرافی ارز دیجیتال شناخته‌شده‌ کوین‌بیس (Coinbase)، خدمات کارت اعتباری ویزای خود را در ۶ کشور اروپایی گسترش داده و به مشتریان خود در آن مناطق امکان خرج کردن دارایی‌های دیجیتال خود را می‌دهد.

به نقل از کوین‌دسک و بر اساس گزارش CNBC در روز چهارشنبه، کارت کوین‌بیس در حال حاضر در اسپانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ایرلند و هلند در دسترس کاربران قرار دارد.

با استفاده از این کارت، کاربران قادر خواهند بود دارایی‌های دیجیتال خود از جمله بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه‌هایی که کارت ویزا را می‌پذیرند، خرج کنند.

کوین‌بیس برای اولین بار در ماه آوریل، کارت اعتباری ارز دیجیتال ویزا را به صورت انحصاری برای کاربران بریتانیایی عرضه کرد.

امکان استفاده از کارت اعتباری کوین‌ بیس در 6 کشور اروپا فراهم شد

زیشان فروز (Zeeshan Feroz)، مدیرعامل صرافی کوین‌بیس مستقر در بریتانیا، تعداد کاربرانی را که از ماه آوریل تاکنون در این شرکت ثبت‌نام کرده‌اند را فاش نکرد، اما در مصاحبه‌ای با CNBC گفت که آن‌ها ۱,۰۰۰ کارت اولیه صادر شده را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار دادند.

کارت‌های کوین‌بیس این صرافی به برنامه‌ای روی تلفن همراه که هم برای سیستم عامل اندروید و هم iOS در دسترس است، لینک شده‌اند و به این ترتیب مشتریان می‌توانند انتخاب کنند که می‌خواهند از کدام ارز دیجیتال برای تامین هزینه پرداخت‌هایشان استفاده کنند.

به عبارتی دیگر، مشتریان به طور مستقیم پرداخت‌های خود به فروشندگان را با دارایی دیجیتال انجام نمی‌دهند. بلکه در این طرح جدید، کوین‌بیس برای تبدیل ارزهای دیجیتال کاربران به ارز فیات مانند یورو کارمزدی دریافت می‌کند.

سخنگوی کوین‌بیس پیش‌تر اظهار داشت که این شرکت برای عرضه این کارت‌ها با پِی‌سیف (PaySafe)، یکی از پردازنده‌های پرداخت در بریتانیا، همکاری می‌کند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
منبع ارز دیجیتال
اشتراک گذاری
نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید!

radio_button_unchecked نسخه روشن