سه ارز که احتمالا در کوتاه مدت از بیت کوین پیشی خواهند گرفت

رشد قیمت کدام ارز می تواند در کوتاه مدت از قیمت بیت کوین سبقت بگیرد؟ این هفته سه ارز بسیار منحصر بفرد انتخاب شده اند: WaBi، BNB، و TRON. به نظر می رسد WABI بیشترین سود را به عنوان یک رقیب برتر کسب کند.

وضعیت بازار

رکود قیمت بیت کوین منجر به افزایش قیمت بسیاری از آلت کوین های کوچک شده است. آلت کوین های دیگری در مقالات مشابه مورد توجه قرار گرفته اند. به عنوان مثال، ارز GOChain به راحتی بیش از 100 درصد از زمان انتخاب آن به عنوان یک ارزی که دارای ارزش بازار پایین است، افزایش پیدا کرد.

شرایط فعلی بازار، مانند یک فنر دور فضای رمزنگاری پیچیده است. فصل تابستان با اخبار منفی در مورد بیت کوین و بلاک چین اشباع شده بود. هر چند از آغاز سه ماه چهارم هیچ حرکت مثبت واقعی در قیمت بیت کوین وجود نداشته است که این خلاف اخبار مثبت منتشر شده در طول یک ماه  قبل از سه ماه چهارم است.

نوسان بازار

فضای رمزنگاری در هفته گذشته شاهد وقایع ذیل بود:

  •  شرکت مادر بورس سهام نیویورک، تاریخ دوزادهم دسامبر را به عنوان روز راه اندازی باکت(Bakkt) (جفت مبادلاتی بیت کوین در این پلتفرم دلار است) اعلام کرد.
  •  کشور سنگاپور به طور مستقیم در بایننس سرمایه گذاری کرد.
  •  کشور چین که پیش از این منع های قانونی گوناگونی برای عرضه اولیه سکه(ICO) اعمال کرده بود، مالکیت دارایی های مبتنی بر بیت کوین را تصویب کرد.
  •  صرافی کوین بیس ارز پایدار USDC(USD Coin) را به لیست خود اضافه کرد.
  •  شرکت بزرگ استخراج سازی بیتفری(Bitfury) قصد عرضه اولیه سهام(IPO) و (نه ICO) را دارد.

در هفته ی گذشته فضای بلاک چین و رمزنگاری علیرغم اخبار خوب، شاهد رکود بیت کوین بود. فنر کسادی به دور فضای رمزنگاری پیچیده است و حال سوال این است که کدام ارز ها طی چند هفته آینده تا چند ماه آینده در مقابل بیت کوین افزایش قیمت خواهند داشت؟

هنگام تحلیل بازار برای دریافتن اینکه کدام ارزها قبلا افزایش های کوچکی داشته اند، به طور واضح مشخص می شود که WaBi(وابی)، BNB(بایننس کوین) و TRX(ترون) همگی باید جوانب مثبت زیادی داشته باشند.

WABI کوچکترین ارزش بازار را دارد و از نظر اخبار مثبت دارای مهم ترین سه ماه چهارم است. اغلب اخبار مربوط به این ارز هنوز در شرف اعلام است، اما یک مصاحبه اختصاصی با موسس این ارز در این هفته، برخی جزییات داخلی را نمایان ساخت. BNB و TRON احتمالا به دلیل جامعه و کاربرد خود، بازدهی بسیار بالاتری نسبت به بیت کوین داشته باشند.

اگر چه که WABI میان این سه ارز، دارای کمترین ارزش بازار و حدود 20 میلیون دلار است ولی TRON و BNB دارای ارزش های بازاری بیش از 1 میلیارد دلار هستند.

با وجود اینکه سرمایه گذاری در WABI دارای ریسک بیشتری است، اما احتمالا بالاترین سود را در مقایسه با بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری موجود در بازار بدست می آورد.

WABI – وابی

وا بی

WaBi ($0.29631  2.09%-) یک ارز رمزنگاری دارای ارزش بازار کمتر از 20 میلیون دلار است. این ارز در صرافی بایننس مورد معامله قرار می گیرد. WaBi در تمام طول مدت سه ماهه چهارم شامل اخبار و رویدادهایی  بزرگ بوده که در این رابطه یک مصاحبه اختصاصی با موسس آن انجام گرفته است.

والیمای(Walimai) یک اکوسیستم به همراه یک کانال پرداخت امن برای محصولات مصرفی است. هدف والیمای ایمن سازی زنجیره های تامین کالاهای مصرفی مهم (مانند شیر بچه) است. پس WaBi چیست؟

خوب، WaBi به عنوان یک انگیزه برای اسکن برچسب های ضد جعل محصولات WaBi ارائه شده است. به این  واسطه مصرف کننده از انتقال محصول از طریق زنجیره تامین آگاه می شود و نیز ایمنی محصول را ضمانت می کند.

چین(که WaBi در اصل در این کشور واقع شده) رسوایی های متعددی را در رابطه با مواد غذایی مرتکب شده است که منجر به مسمومیت های تصادفی در مقیاس وسیع شده است. به نظر می رسد WaBi معضل نظارت زنجیره تامین برای کالاهای مصرفی را حل کرده و یک روش را برای ایجاد انگیزه در عموم جهت مشارکت در این فرآیند پیدا کرده است.

ارز رمزنگاری WaBi می تواند به منظور تخفیف هزینه محصولات مصرفی و همچنین بهبود مدت زمان تحویل کالاها مورد استفاده قرار گیرد. این امر در بازار گوشه(Niche Market) (نیچ مارکت یعنی متمرکز کردن فعالیت های بازاریابی روی بخشی کوچک، مشخص و به خوبی تعریف شده از بازار) که نیازمند پشتیبانی بلاک چین(کالاهای مصرفی و زنجیره تامین) است، کاربردپذیری روشنی دارد.

چرا WaBi در سه ماهه چهارم می تواند عملکردی بهتر نسبت به سایر ارزها داشته باشد؟ طبق اطلاعات موجود در سایت کوین مارکت کال (CoinMarketCal)، WaBi در سه ماهه چهارم بازسازی برند کامل خود (تغییر یک کارخانه و یا یکی از محصولات، خدمات آن به عنوان مثال تغییر نام آن به واسطه تبلیغات با نامی متفاوت) را انجام می دهد. آنها قصد دارند مرکز های فروشی را در جنوب شرقی آسیا، آمریکای لاتین و اروپا افتتاح کنند و برچسب های والیمای را برای داروها نیز معرفی کنند. این یک برنامه تحسین برانگیز برای سه ماهه چهارم است.

در مصاحبه اختصاصی با موسس WaBi، از جزییات دیگری در رابطه با اخبار بزرگ آینده پرده برداری شد. بازسازی برند این شرکت تنها شامل رنگ ها نمی شود. WaBi در حال انجام یک بازسازی برند کامل در نام، رنگ ها، فونت ها و وبسایت ها(WaBi و Walimai) است. آنها از یک شرکت برتر طراحی کمک می گیرند، همچنین تقریبا با 1000 کاربر خود در رابطه با داشتن وبسایتی مورد پسند و زیبا مصاحبه کرده اند. بازسازی برند این شرکت در نوع خود اولین باریست که اتفاق می افتد، زیرا آنها از جامعه مردمی فعال WaBi برای پیشبرد این فرآیند استفاده می کنند. آنها جایزه هایی را برای افرادی که در این بازسازی برند مشارکت می کنند در نظر گرفته اند و تقریبا می توان گفت یک مسابقه جستجو برای طراحی یک وبسایت جدید به همراه ویژگی های بیشتری راه اندازی کرده اند.

بازسازی برند بسیار هیجان انگیز است بخصوص با توجه به اینکه WaBi قصد دارد به صورت متفاوتی آن را انجام دهد. بلافاصله پس از بازسازی برند، WaBi قصد دارد مطبوعات بزرگی راه اندازی کند، تقریبا مثل آنچه که در سال 2017 زمانی که اخبار آنها در BBC، CNBC، بیزنس ایسایدر، رویترز و بسیاری از خبرگزاری های دیگر منتشر می شد(راه اندازی پیشین مطبوعات توسط آنها به طور شگفت آوری ارزش WaBi را افزایش داد). بازسازی برند، اختصاص بودجه برای تبلیغات گسترده و انتشار مطبوعات همگی در سه ماهه چهارم اتفاق می افتد. مردم تنها درباره ی بازسازی برند این شرکت مطلع اند و هیچ چیز راجع به اینکه یک کمپین بزرگ تبلیغاتی در حال راه اندازی است، نمی دانند.

توکن WaBi به تعداد زیادی از فروشگاه های بزرگ لوازم مصرفی در سر تا سر آسیا معرفی شده است. آنها در حال حاضر جهت پذیرش توکن WaBi به عنوان شکلی از پرداخت در حال مذاکره هستند(نه فقط به جهت استفاده برای منظورهای تخفیف و یا بهبود شرایط حمل و نقل). این یکی از بزرگترین سورپرایزهایی است که از این طریق WaBi قادر خواهد بود به راحتی در سراسر بازارهای خود به فروش رود.

برنامه های WaBi، جایگاه آنها را متمرکز بر بخش های توسعه یافته جهان قرار می دهد که در آن کمترین دسترسی به کالاهای باکیفیت معتبر وارداتی وجود دارد. کشورهایی مانند چین که در آن کالاهای تقلبی شایع هستند، برای استفاده از ارز WaBi و پلتفرم والیمای فوری اقدام به پذیرش آن کرده اند.

تیم WaBi در طول این بازار نزولی طولانی مدت، در حال استخدام افراد جدید و ساخت پلتفرم خود بوده است. تیم توسعه در چندین ماه گذشته، 5 عضو جدید را اضافه کرده است. در حالی که اکثر ارزهای رمزنگاری در سایه ی این بازار نزولی پنهان شده اند، WaBi با رشد بی سابقه ای  در حال ساخت و گسترش است.

نکته ای که الکس، موسس WaBi ایراد کرد در رابطه با این سوال بود که، “با توجه به نوسانات بازار از زمان ICO تاکنون، ارز شما چگونه با وضعیت مقابله کرده؟

او پاسخ را با صراحت کامل عنوان کرد:

سال گذشته WaBi در برابر بیت کوین 71 درصد، در برابر دلار 8 درصد و  در برابر اتریوم 158 درصد، در مقایسه با قیمت های ICO آنها افزایش داشته است.

تمرکز آنها به طور کامل از تبلیغات و بازاریابی به سمت محصولات داخلی و توسعه تیم اصلی منتقل شد. او همچنین تصریح کرد، جامعه ی آنها بسیار حامی و فعال نیز بوده اند که این خود یکی از دلایلی بود که WaBi به خوبی در برابر دیگر ارزهای رمزنگاری به رویارویی پرداخته است. این توسعه داخلی و ارتقاء پلتفرم منجر به سودهای قابل توجهی در سه ماهه چهارم، پس از این که بازسازی برند و تبلیغات کمپین به تکامل برسد، خواهد شد.

قابل به ذکر است که بسیاری از ارزهای رمزنگاریِ حوزه ی زنجیره تامین، دارای ارزش بازاری بیش از 1 میلیارد دلار هستند در حالی که WaBi با وجود ارزش بازار پایین، دارای یک پلتفرم موثر، یک توکن کاربردی، یک سه ماه چهارم با اخبار مهیج تر نسبت به 99 درصد سایر ارزها و یک تیم تخصصی با رشد بی سابقه است.

اگر یک ارز رمزنگاری که احتمالا بیشترین درخشش را در سه ماهه چهارم به علت انجام عوامل مثبت داشته باشد آن WaBi است. برای بدست آوردن سودی معادل 50 الی 200 درصد در کوتاه مدت به دنبال WaBi بروید.

BNB – بایننس کوین

بایننس کوین

برای کسانی که به طور فعال تجارت و یا حتی گاهی اقدام به سرمایه گذاری می کنند به وضوح مشخص است داشتن ارز ارائه شده توسط صرافی موردنظر که مبادلات خود را بوسیله ی آن انجام می دهد، برایشان سودمند است.  BNB( بایننس کوین )  توکن بومی صرافی بایننس است. با داشتن توکن BNB در حساب خود منافع زیادی را می توانید از انجام معاملات از طریق کارمزد های کمتر بدست آوردید.

در همین هفته ی گذشته بود که سنگاپور اعلام به سرمایه گذاری مستقیم در پلتفرم بایننس کرد. سرمایه های مالی جهان علاقه زیادی به بزرگترین صرافی رمزنگاری نشان می دهند. بایننس نیز اعلام کرد در هفته ی اول افتتاح شعبه اوگاندا، بیش از 40000 کاربر ثبت نام کرده اند. کشور آفریقا که به میزان کافی بانک ندارد و  به ثبات مالی نیاز دارد، احتمالا برای مقابله با تورم به ارزهای رمزنگاری روی آورد. به زودی سایر صرافی ها با توجه به حرکت بایننس، اقدامات اولیه را در این قاره انجام خواهند داد. در این هفته این تنها خبر مثبت برای توکن BNB و بایننس نیست.

شرکت تراول بیت(Travelbybit) در حال یکپارچه سازی تمام پلتفرم ها و بازرگانانش به منظور استفاده از بایننس کوین به عنوان یک روش پرداخت است. بایننس کوین در ابتدا مزایای بسیار کمتری را برای نگهداری(hodling) آن در بایننس در برابر مزایایی که در حال حاضر ارائه میدهد(کارمزد کمتر و پاداش های بیشتر ریفرال)، عرضه می داشت.

چطور رئیس جسور بایننس از بین هرگونه مانع نظارتی بر سر مسیر راهش مانور می دهد؟ چانگ پنگ ژائو که بیشتر به CZ در فضای رمزنگاری مشهور است یکی از موثرترین افراد در تمام جامعه بلاک چین است. او نه تنها موفق شده صرافی ای را راه اندازی  کند که به طور مداوم طی دو سال به عنوان صرافی رتبه یک جهان از لحاظ حجم مبادلات رتبه بندی شود، بلکه به طور فعال با جامعه خود در تعامل است، در کنفرانس ها شرکت می کند و برای آنچه که انجام میدهد بشدت فروتن است. CZ یکی از بنیان گذاران فعال در فضای رمزنگاری است و هیچکس تاثیر و نفوذ وی را ندارد. پشتیبانی CZ از ارزی که خود موسس آن بوده و می توان گفت نواده ی بزرگترین صرافی جهان است، اخبار راجع به افزودن ابزارها و سودمندی های بیشتر(که اکنون می تواند از این طریق برای پرداخت هزینه های سفر مورد استفاده قرار گیرد) و ارائه مزایای روزانه تنها برای دارندگان بایننس کوین ، همه باعث شده به یک نامزد برتر برای کسب سود در حرکت افزایشی بعدی تبدیل شود.

فصل آلت کوین ها فرا خواهد رسید و موجی از معامله گران جدید به بزرگترین صرافی ها هجوم خواهند آورد. آن زمان برای خرید بایننس کوین دیگر دیر شده است. اما قبل از شروع این فصل زمان کافی برای لذت بردن از سود آن وجود خواهد داشت.

بایننس کوین یک ارز رمزنگاری با ارزش بازار بیش از یک میلیارد دلار است که باید به راحتی سودی معادل 100 درصد در اولین نشانه های حرکت افزایشی بدست آورد.

TRX – ترون

ترون

TRX ($0.02343 0.17%-)، مانند بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری در طول بازار نزولی در دردسر بزرگی قرار داشته است. حقیقت این است که جامعه ارز TRX یکی از پرطرفدارترین و وفادارترین بخش ها در فضای رمزنگاری است. تنها جامعه علاقه مندتر، ممکن است طرفداران XRP باشند. با توجه به اینکه TRX به طور منظم بوسیله ی جامعه ی خود و بدون در نظر گرفتن شرایط بازار  پشتیبانی می شود و به دلیل اخبار پیش رو در سه ماهه چهارم آن، این ارز نیز به عنوان یک هدف در این هفته انتخاب شده است.

TRX قصد دارد پلتفرم منبع باز خود را در 29 دسامبر 2018 منتشر کند. به نظر می رسد بسیاری از ارزهای رمزنگاری در نیمه دوم سه ماهه چهارم کاتالیست های زیادی را ارائه دهند. پلتفرم منبع باز TRX یک قرارداد هوشمند انقلابی که به نام داپس(Dapps) است را ارائه خواهد داد. پس از ارائه این پلتفرم، سودمندی حقیقی TRX آغاز خواهد شد. با وجود پلتفرم منبع باز این ارز که در هفته ی آخر سه ماهه چهارم راه اندازی خواهد شد، TRX به یک هدف خرید تبدیل می شود.

این هفته یکم نوامبر، صرافی کوین سوپر، TRX را با جفت های مبادلاتی بیت کوین و اتریوم در لیست خود قرار داد. این نشان می دهد که هر دوی این توسعه دهندگان در زمینه پلتفرم منبع باز سخت کار می کنند در حالی که مدیران جامعه و بنیان گذاران برای دست یافتن به صرافی ها و شبکه، تمرکز کرده اند.

در سه ماهه چهارم، TRX میزبان نشست نیترون سامیت در هفدهم و هجدهم ژانویه در سانفرانسیسکو است. TRX با توجه به موقعیت مالی قادر به برگزاری کنفرانس ها، پرداخت هزینه قرارگیری در لیست صرافی های بزرگ، برای توسعه مالی آینده است.

جاستین سان، بنیانگذار ترون و همچنین یکی از با نفوذ ترین شخصیت های فضای رمزنگاری است. داشتن چنین نفوذی، ارتباطات خوب و یک رئیس تحصیل کرده می تواند در بلاک چین برای هر ارز رمزنگاری مثبت و مفید باشد.

TRX دارای پلتفرم منبع باز خود به نام داپ است که قبل از پایان سال راه اندازی خواهد شد. آنها در حال برگزار کردن یک کنفرانس بزرگ در سانفرانسیکو در ماه ژانویه هستند و به تازگی در لیست کوین سوپر قرار گرفته اند. به نظر می رسد TRX برای تبدیل شدن به یک ارز ایمن تر کاتالیزورهای مهمی را در اویل ژانویه ارائه خواهد داد.

انتخاب کنید

محیط رمزنگاری برای تجارت، قماربازی و سرمایه گذاری خطرناک است. هر چند که با انجام تحقیقات کافی بخش اعظمی از این خطر را می توان کاهش داد. نه به هر ارز رمزنگاری می توان اعتماد کرد و نه به پیش گویی های هر مبادله گر و یا سرمایه گذاری.

اگر چه در اینجا به وسیله ی تحلیل جامع هر ارز در بایننس، آنهایی را که بیشترین احتمال کسب سود را در کوتاه مدت بر اساس اخبار پیش روی آنها، جامعه آنها، گرایش بازار، تیم تشکیل دهنده آنها و بسیاری از فاکتورهای دیگر انتخاب شده اند.

ریسکی ترین ارز رمزنگاری که احتمالا بیشترین سود را در این لیست کسب کند، ارز WaBi است. طرح بازاریابی آنها با بازسازی برند، توسعه پلتفرم، توسعه جمعیت، تشکیل تیم اختصاصی و وجود اخبار سه ماهه چهارم کاتالیست های بیشتری را نسبت به دیگر ارزهای ارائه می دهد.

طی چندین روز آینده تا پایان ماه دسامبر به سراغ WaBi بروید تا تقریبا نسبت به هر نوع ارز رمزنگاری که در بایننس وجود دارد، سود بهتری داشته باشید.

برای کسانی که به دنبال یک بلوچیپ یا سهام آبی(بلو چیپ، (به انگلیسی: blue chip) بر پایه تعریف بازار بورس نیویورک، به انواعی از سهام ابر شرکت‌ها گفته می‌شود، که از نظر کیفیت، اطمینان، قابلیت و توانایی سودآوری شهرتی ملی را دارا باشند) هستند، در فضای رمزنگاری انتخاب آنها بایننس کوین خواهد بود. CZ نمی تواند بیشتر از این برای فضای رمزنگاری فداکار و یا پرشور باشد. بایننس کوین به همه دارندگان در صرافی باینانس سود می رساند و همانطور معامله گران بیشتری شروع به تجارت می کنند، پس از آن توکن BNB بیشتر مورد معامله قرار خواهد گرفت.

ترون تا به حال نوسانات خود را حفظ کرده است. با این حال  سه ماهه چهارم دلایل زیادی برای نگه داشتن و سوددهی دارد. میزبانی کنفرانس ها و سیستم عامل های منبع باز ساخته شده برای برنامه های کاربردی غیرمتمرکز می توانند کاتالیزورهای مناسبی باشند.

وابی ارزی است که قابلیت آن را دارد به یک ارزش بازار 100 میلیون دلاری دست یابد. با توجه به ریسک و سود بالای ارزهای رمزنگاری، وابی باید در لیست کسانی که در سه ماهه چهارم به دنبال سود بالا هستند، قرار گیرد.

منبع کوین سرا
اشتراک گذاری
نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید!

radio_button_unchecked نسخه روشن